| Farcas a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine, intr-o mica mare problema. vreau sa`mi gasesc de lucru pe timp de vacanta, si nu stiu unde.am aproape 17 ani, si as vrea sa dau anunturi pe net, dar nu stiu cum. Orice as face, doar sa merg la lucru, pentru ca vreau sa stiu si eu cum e sa lucri, daca intr-adevar e asa greu si etc.deci cine ma poate ajuta? As vrea sa ma uit de preferabil pe net, nu sa ma duc sa caut prin tot orasul (stau in Arad) .Deci,cine ar vrea sa ma ajute? sa caut pe net la magazine din astea mari (metro, selgros, kaufand si restul) daca nu au oferte de pliante, sau ceva promoti, ori sa dau un anunt!? Mersi frumos

4 răspunsuri:
| Farcas explică:

Am uitat sa mentionez..nu vreau la mec

| Farcas explică:

Am uitat sa mentionez..nu vreau la mec

| Nastia a răspuns:

Incearca la mac,... ori te angajezi la un ziar sa imarti ziarul, pliante, fluturasi,. ori iti faci un blog si faci reclama unora care te vor plati,...

| EUSIATIT a răspuns:

Foarte greu sa gasesti acum poate ceva... distribuit pliante .sa zic dar mai mult nu cred; pentru ca esti si mica si nu isi gasesc nici cei ce au terminat facultate... e f greu. mai bine pertece ti vacanta ca si un adolescent; o sa tot lucrezi... dupa...