| Brotacelu a întrebat:

Cine merge la Rapid - FC Brasov sambata ora 20; 00? Bilete fac eu rost maine[ va rog sa imi spuneti pana in ora 10; 30 maine dimineata]

3 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Ciao brotacelu!, hmmm ce-mi faci tu mie sad, pai tot cu lit. "B", incepe loc. dar se sfarseste in "-au", deci n-am sanse sa-ti tin companie, mi-ar fi placutbig grin, mai ales stiind ca biletul e gratiiissss!, Iti urez meci placut(vizionare)!, Toate cele bune, pa!, ps.winkingtongue sa-mi povestesti cum e cu" sutatul" la poarta, dupa eveniment!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg, dar am invitatie. Pai ce sa-i faci, trebuie' sa tina cineva si cu baietii faini din Brasov, nu? Respect si fair play!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca am sanse sa fac rost de un bilet azi?