| Aliinuţa a întrebat:

Cine-mi poate recomanda nişte cărţi? Aş vrea să fie de dragoste sau amuzante. Pentru adolescenţi, în general. Şi dacă se poate, spuneţi-mi în câteva cuvinte despre ce e vorba! Fundiţă la cele mai frumoase. :*

3 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

Carti de dragoste gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste. Pentru "câteva cuvinte despre ce e vorba" citeste recenziile. Vezi si in alte categorii, (Aventura, de exemplu) sigur vei gasi carti care sa-ti placa.

| babylove a răspuns:

M.Preda -Cel mai iubit dintre pamanteni
winnetou-Karl may
Stapanul inelelor-J.R.R Tolkien
Marile sperante -charles dickens
Dama cu camelii-Alexandre Dumas
Seria amurg-stephanie meyer

| bizaumonica a răspuns:

Iti recomand"the vampire diaries"este si carte si serial, serialul il poti vedea pe"pe tava.ro"