| 8mariastar a întrebat:

Cine poate sa imi dea vraji pe care le spunea Bibi Blocksberg?

6 răspunsuri:
| GabrielSeretan2001 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie vrajile?laughing))

| 8mariastar explică (pentru GabrielSeretan2001):

Pentru sora mea mai mica de 4 ani

| Anonimacuprobleme a răspuns:

Inimini 3 picioare Gardul mare se va face, Inimini 2arici Tina Se-van dragosti! - doar astea le stiu big grin -funda?

| 8mariastar explică (pentru dELuxE21):

Pai eu vreau vrajile nu site-ul da-mi site exact unde sunt vrajile sau nu iti mai dau funda

| Fortoy a răspuns:

Hop stop! *(asta in loc de hocus pocus, depinde de cate ori e scris daca e scris dr mai multe ori inseamna ca e de mai multe ori zis)
Ini mini pasare neagra prefate in stana de piatra *
Ini mini piatra scantie prefate intr-o palarie ***