| Cars a întrebat:

Cine poate sa imi dea Weekenders pe Romana? Daca nu stiti scrieti la YouTube Weekenders si o sa vedeti ce e.Cine poate sa imi arate saitul o sa ii dau fundita.

1 răspuns:
| sTeFaN_2897 a răspuns:

Imi pare rau, nu as vrea sa te dezamagesc, dar nu cred ca exista asa ceva. S-ar putea sa pastrezi fundita aia mult si bine:D, ca nu ai cui sa o dai. Si sincer acum, in desenele alea animate se folosesc cuvinte usoare si nu cred ca ar fi vreo problema in a putea intelege ce spun personajele. Nu as vrea sa te superi, dar nu exista asa ceva. Totusi, succes in continuare la cautat. Daca gasesti anunta-ma si pe mine, sa stiu (http://e-castig.com/index.php?r=EeGG). Pa.