| Zeroosi a întrebat:

Cine poate sa imi descrie cum ii profilu stinte ale naturii?

6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Ce să descrii mă?

| Holocaust a răspuns:

Eu sunt la stiinte ale naturii-clasa a 9-a.Pai am 30 de ore/saptamana.3de info(2de tic),in primii ani se aseamana cu mate-info,adica facem mai multa mate,fizica,info Blah,blah, blah decat chimie si biologie(depinde si care e optionalul).Pot spune ca m-am obisnuit, dar era mai frumos in generala :-

| akaa a răspuns:

E ceva de genu : Matematica - Informatica. Stii ca la mate-info faci multe ore de mate si de info. Aici faci tot la fel de multe ore de mate numai ca faci mai putine ore de informatica. Funda? big grin

| Johnny1995 a răspuns:

Faci putin din fiecare mate bio romana chimie 2 din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca materii faci biologie,chimie,fizica,geografie, matematica etc, deci se bazeaza pe bio-chimie.

| ViezurE a răspuns:

Ştiinţe*