| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi explice si mie cum pot sa repar o poza in picasa 3? vreau sa o repar pentru ca e miscata si nu as vrea sa o sterg... e ff frumoasa...va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Downloadeaza photoscape e super am si eu love struck si o modifici cum vrei nu mai sta pe picasa sau alte programe ca nu sunt asa de bunewinking

| man a răspuns:

Daspre acest program nu stiu mai nimic dar i ti recomand gimp.

de aici poti sa inveti multe: http://www.videotutorial.ro/index.php?s=gimp

alegi cele 4 videotutoriale despre gimp. sper sa ti fie de folos.

| claudiu_4029 a răspuns:

Cu acel progam nu prea ai cum sa repari eu iti recomand photoshop numma vezi ca nu se gaseste usor
descarcal de pe tacapaca.ro acolo ai si tutoriale cum sa folosesti