| Andruta a întrebat:

Cine poate sa`mi dea cele mai smechere statusuri >>?

6 răspunsuri:
| rvr a răspuns:

-Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
-Numar oile pe mess… daca te-am sarit inseamna ca esti capra… si trebuie sa mai stai o data.
-Vand elastic extensibil cu posibilitati de intindere si revenire.
-Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama!
-Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
-Adevarul nu are pret, de-aia n-am de-ales si iti vand minciuni.
-Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
-Este adevarat ca banii vorbesc; cel mai adesea ei ne spun: La revedere!
-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toata atentia.
-Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
-Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.
-Nu sunt complet inutila…. cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
-Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapida. fundita?

| danaalexa a răspuns:

Depinde ce status vrei profunde amuzante sau de cocalari gen"sunt fetita dotata de dusmani invidiata"...si nu va inteleg cum puteti sa va cersiti funditele RVR
Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit. Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul. Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina. Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!

| Yoanna_4969 a răspuns:

>>If you see me [don't touch me] If you touch me [don't kiss me] If you kiss me [don't f**ca me] If you f**ca me[don't stop]>V. I. B [Very Important B*ch]

| AudAlbNegru a răspuns:

DnD ca te ia mama procesului verbal.
Cei al tau e si al meu,, cei al meu e doar al meu... fundita?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Smechere?:->Nu stiu daca astea pe care ti le dau sunt smechere, dar sunt dragutebig grinlaughing
'' Asta`s eu si n-ai ce`mi face...Alta mami nu mai face ''winking
''Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic si daca am pierdut inseamna ca nu imi trebuia''big grin
''Nu merita sa plângi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plângi.''big grin

| euAnk a răspuns:

Pentru ca au fost tarfe pe fata.imi ajung 5 degete sa`mi numar prietene pe viata`straight face
[?° Am invatat ca si atunci cand crezi ca nu mai ai nimic de dat, cand te striga un prieten vei gasi puterea de a'l ajuta!?°
Cu timpu invetzi sa apreciezi![love struck]
nu`ti dori niciodata perfectiunea. sigur ai defecte dupa care alti sunt inebunitismug:X
"? Tu vezi lucrurile si spui : "De ce? " Dar unii viseaza lucruri ce n`au existat vreodata si spun : "De ce nu? ". smug"
Niciodata nu te voi trada de tot, desi te-am tradat si te voi trada la fiecare pas!winking
Nici sticlele de alcool, nici fumurile, nici prafurile, nici alte femei...Nu te vor face sa uiti tot ce-a fost intre ochii tai si ochii meihappy
Cu cat cunosc mai bine oamenii... Cu atat iubesc mai mult CAINII!winking
Orice ai face Tuwinking. Orice Sar InTamPla Cu TiNE. Orice Ai Spune Tu...De TINE NU MA MAI INTERESEAZA :-J! Nu ma compromit oh go on...Ma am decat pe mine :X!
Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna.Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna. E un cosmar.In mintea mea alta lume`mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visez
Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toata atentia.
M'am nascut pisica, deoarece catele sunt destule laughing
°°°°°Tu ai nevoie de-un Golan simplu, cu ani, De experienta, nu de-un martalog cu bani Care sa-ti plateasca chiria si care sa te lase Chiar atunci cand treci prin cele mai grele faze°°°°°
AmBiTia Pt mine E Mai Presus Decat IuBirea! Iar Durerea a Inceput Sa Nu Mai Existe.Pt Ca Am Invatat De La Tine.Sa Fiu Indiferenta Sh Rece.Chiar daca Diferentsa Doare. Te'am Iubit FraeRelove struck
happy