Elianna
| Elianna a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cine este fata blonda din reclama de la Prima, cea cu care face Gainusa lectii de dictie cu "We love to entertain you" (si care ma amuza teribil)?
Am mai vazut-o si la Divertis in grupul celor ce fac pe basarabencele! Traiesc cu impresia ca este din Moldova( sau Ucraina)!

Răspuns Câştigător
| ady_3338 a răspuns:

Eliana fata de la prima din reclama aia cu gainusa nu o cheama felicia Munteanu.
O cheama Lia Sinchievici si e din chisinau intra pe google si ai sa vezi.

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna explică:

@zuza35:nu este o bebelusa,ca singura bebelusa blonda este Oana,ai aceasta nu este Oana! @patrymea:Ai face bine sa o lasi in pace pe mama mea ca este moarta! Daca nu ai ceva folositor de zis,mai bine taci! @mylove:daca mi-ar raspunde toti cei care nu stiu...ce rost ar avea sa mai intreb! Dupa regulamentul TPU nu este voie sa dai astfel de raspuns ca al tau! Mai bine nu-l dai! @ Jamiroquai:nu este nici Ani Cretu, m-am uitat pe google, asa cum ai zis! Ea este mititica de inaltime si este (scuze) urata fata de fata din reclama!
Eu mai astept raspunsul dorit!

Elianna
| Elianna explică:

Uraaa,am aflat cine este!
Se numeste Felicia Munteanu, face parte din grupul de dans "Hot diamonds" din Chisinau si se pare ca va fi viitoarea iubita a lui Pepe! Fetele danseaza si la Antena 1 la Superbingo!

Elianna
| Elianna explică:

@ady:ai dreptate! In sfarsit, cineva m-a luminat!

Răspuns utilizator avertizat
| Lacoste a răspuns:

Nu stiu cine e, dar si mie mi-a atras atentia laughing

| KingJulien a răspuns:

Era o bebelusa!

| AnNe a răspuns:

Este mama ta in versiune 4 dlaughing)

| Adina_Andreea_1991 a răspuns:

Poti sa-mi zici te rog daca gasesc cumva reclama pe net?

| ady_3338 a răspuns:

Numele fetei din reclama lui gainusa de la prima tv este Lia Sinchievici dai pe google si ai sa vezi