| justagirlll a întrebat:

Cine poate sa se uite si sa imi zica ce se intampla pls
http://www.youtube.com/watch?v=sMm9Clfk5gc&feature=relat ed
azi am vazut un film de groaza si imi e frica sa ma uit
:)
merci

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Legenda zice ca daca pronunti numele "bloody mary" de 3 ori in fata unei oglinzi la 12 noaptea, bloody mary va si aparea si te va ucide sau te scalpeaza. La petreceri ca dovadă a curajului, cel care are acest curaj trebuie sa ii pronunte numele de trei ori in timp ce se uita intr-o oglinda. Se spune ca fantoma va aparea in spatele celui care ii pronunta numele si il va ucide sau il va scalpa. Si cei din videoclip isi incercau curajul tongue pana la urma a aparut o persoana(inscenat totul) si ii ataca pe cei din camera.

| x3SweetPoison a răspuns:

Pai sunt doi tipi cu camera video. Inchid lumina si se duc in baie. Aprind un fel de lumina si se duce unu la oglinda.Se transforma in fata/baiat cu par lung si alb si are hainele albe ca parul.Ala care s-a transformat il ataca pe cel cu camera si apoi dupa ce apare ca si no singnal apare iar tipu care era transformat.

| dhraqull a răspuns:

Deci ii una blonda in oglinda cu parul dat pe fata si in hanorac(cred ca erau trendy in secolul 19 cand cica traia Bloody Mary).

| MeetTheMonster a răspuns:

Ii un barbat cu ochelari care sa uita in oglinda, pune pauza la camera, apoi cand ii da drumu ii o femeie blonda cu parul pe ochi, nimic infricosator