| urgentr a întrebat:

Cine s-a uitat la romanii au talent aseara? Vreau link pe youtube sau un videoclip cu femeia batrana pe care o chema mariana burghelea, era imbracata in rosu, grasa si dansa si nu avea nici chiloti? Funda pentru primul rasp. corect. Va rog sa scrieti repede.

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Nu avea. Uite-o aici.http://romaniiautalent.protv.ro/......renta.html

14 răspunsuri:
| dpb a răspuns:

Ia-ti un televizor full hd si vei vedea ca avea chiloti, tanga tongue

| GabiGabrielle a răspuns:

Http://romaniiautalent.protv.ro/video/mariana-burghelea- o-dansatoare-orientala-plina-de-transparenta.html

Răspuns utilizator avertizat
| MaeRi a răspuns:

:)) Avea chiloti dar erau tanga :))
Poti sa te uiti aicea la video:http://romaniiautalent.protv.ro/......renta.html

| Alecsandra200 a răspuns:

Buna si eu am vazut-o!laughing))Si eu am cautat dar nu cred ca este eu am caut cea cu fetita de la gimnasticabig grin! Daca gaseste cineva bvoo lor!tongue

| LeGaL a răspuns:

Http://www.protv.ro/......12983.html

nu-i pe youtube dar este video.