| valy a răspuns:

Eu am dat sa il descarc.nici nu aveam nici un joc interesant.si mi se pare destul de frumos. vorbim dupa ce ma apuchappy

| Alias2032 a răspuns:

Draga Racers,

Acesta a fost un sezon de curse palpitant, cu voi toți și noi apreciem sincer sprijinul arătat de către comunitatea RayCitySEA de-a lungul ultimilor doi ani.

Cu toate acestea, după multe deliberări și o analiză atentă, este cu regret mult că trebuie să anunțe închiderea oficială a RayCitySEA.

În calitate de client de prim rang, ne-ar dori să profit de această ocazie pentru a vă informa că @ conversie a numerarului în numerar joc RayCitySEA va înceta din 23 aprilie 2012, luni, la 10:00 (GMT +8) și închiderea serverelor RayCitySEA, site-ul, forum si pagina de Facebook ventilatorul va fi la 27 aprilie 2012 la 12:00 (GMT +8).

Toți sportivii trebuie să folosească până în numerar pentru soldul acestora RayCitySEA joc înainte de 23 aprilie 2012 la 10:00 (GMT +8) ca soldul nu va fi rambursabil / transferabile.

Suntem profund recunoscători pentru sprijinul dumneavoastră continuă, precum și înțelegerea dumneavoastră milostiv. Rămânem dedicat livrarea mai bună experiență de joc pentru jucătorii noștri și sincer sper să vă văd în alte jocuri publicate de Asiasoft!

Licitarea vă la revedere pentru ultima dată,

RayCitySEA Administrator