| cryangel98 a întrebat:

Cine se mai simte fooaaarteee singur/a? Sunt trista mai mereu. Ce as putea face in privinta asta? Ma ntreb de ce sunt mereu trista si "sinura"...adica ma simt singura...:yawn

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Si eu sunt la fel...nu stiu exact pentru ca nu te cunosc dar ar putea fii teama ca nu ai nici un prieten adevarat sau poate nu ai familia langa tine tot timpul cand ai vrea... funda?

| 孫燕姿 a răspuns:

Pai, ca sa nu te mai simt singura ai putea sa-ti faci noi prietenii cu care sa tii legatura. De pe forumuri sau chiar aici, pe TPU. Iar apoi, tristetea dispare de la sine happy