| Robieski a întrebat:

Cine se mai uita acum la televizor (ora 16:25) pe Disney cum se numeste melodia ce o canta Roki si Sisi? funda!

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=9rVa7g7sby0 la asta te referi?:?*?

8 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Bella Thorne featuring Zendaya - Somethig to dance for vs. TTYLXOX Http://www.youtube.com/watch?v=9rVa7g7sby0

| LikeACandyxD a răspuns:

Zendaya feat Bella Thorne - Somthing you dance for (TTYLXOX)
fUNDA?

| LikeACandyxD a răspuns:

Daca vrei melodia cantata doar de Zendaya se numeste "Something you dance for"
Si daca o vrei cantata de CeeCee "TTYLXOX"
dACA LE VREI PE AMONDOUA CA PE dISNEY cHANNEL Zendaya feat Bella Thorne - Somthing you dance for (TTYLXOX)
Funda?

| NuDauNiciunNume a răspuns:

Buna! chiar acum am venit de la tv si m-am uitat si eu happy melodia se numeste something to dance for, dar sa stii ca daca o cauti pe youtube o sa o cante si Sisi, si este diferita fata de cum ai auzit-o tu, dar cred ca o sa-ti placa si asahappy

| deutzadia a răspuns:

Zendaya & Bella Thorne-Something to dance for http://www.youtube.com/watch?v=9rVa7g7sby0

| DezdemonaM a răspuns:

Something to dance for.ttylxox

| MadalinaNatalia a răspuns:

Something to dance for