| mariacerasela a întrebat:

Cine se uita la narcisa salbatica si ii pare rau ca se gata? am citit pe un site unde scria ca acum in toamna incepe sezonul 3 ca sezonul 2 a fost dupa ep. 50 si ceva adevarat sau vrajeli multumesc mult pup

Răspuns Câştigător
| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Eu sunt mare fan "Narcisa Sălbatică" şi mereu voi fi. Îmi pare ff rău că se termină sezonul dar mă bucur că va începe iar.
Ai auzit greşit. Din toamnă începe sezonul 2 fiindcă până acum a fost tot sezonul 1.

Sper să îţi placă ultimul episod[dacă îl vizionezi] şi de asemenea şi sezonul 2 :*

4 răspunsuri:
| ALYNAMARYA a răspuns:

Da... este adevarat. Nu stiu sigur daca chestia cu episodul 50, dar stiu sigur ca incepe alt sezon in toamna. Si eu urmaresc Narcisa Salbatica...:X:*

| Cipiripi a răspuns:

O sa ma-i fie un sezon creed dar daca te uiti la reclame Narcisa se casatoreste cu Tudor dar sunt aproape sigur ca daca Cristian nu moare pana astazi adica luni azi cand a zis ca e ultimu ep inseamna ca vine si alt sezon app daca al doilea sezon e dupa 50 inseamna ca de mult a trecut al treilea sezon.

| alexer a răspuns:

Trimite un mail la contact@a1.ro

| SCARLET_8977 a răspuns:

Ooooooooo si eu ma uit la narcisa salbatica si nu imi vine sa cred se termina sper sa ai dreptate si sa apara si sezonul3 nu vreau sa se termineeeeeeeeeeeeeeeeeeesadsadsad