| Bianca26bb a întrebat:

Cine stie care e parola pentru sims 1 pentru. a face mai multi bani sau t. a muta personajele? Va rog sa-mi ziceti si mie!

Răspuns Câştigător
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu! klapaucius. E cu ca nu nu c.

57 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Clapaucius

| BuradaCosmin a răspuns:

Incearca rosebud si cate;!;!;! de asta vrei pentru bani mai multi sigur merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca motherlode (control + shift + c), iti da 50 000. Stiu ca e buna pentru Sims 2 si 3, cred ca merge si pentru 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt pentru sims 1 este klapaucius;;;;
sau rosebud;;;; [cu tot cu punct si virgula^^]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parole este Klapaucis PT sims 1
Motherlode Pt sims 2 si 3
winkingwinkingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data trebuie sa ti ctrl anpreuna cu shift si ampreuna cu c si ati apare acolo an stanga an colt o dunga si scrii acolo klapaucius dar trebuie de multe ori sa scrii pana ati astrangi bani si cam atat a fost e parola de bani pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a bani rosebud (ctrl+shift+c)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klapaucius este parola corecta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klapaucius este parola pentru bani,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei parola este klapaucius; exact asa scrii klapaucius; dar mai intii ti apasat pe tastele ctrl shift c iar dupa aceea o sa ti apara un spatiu in care o sa scrii parola scrie-o odata si iti va da 1 000 scrie-o de cinci ori iti va da 5 000 E - mail: erik_id_official@yahoo.com. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data apesi ctrl+shift+c si iti va aparea o casuta stanga sus in care o sa scrii parola.intai scrii klapaucius apoi deschizi inca o casuta si scrii cam 1-2 randuri cu!;!;!;!;!;!;!;! etc sper sa va descurcati big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie parola pentru sims magic 8 in 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola de bani este "klapaucius" si parola pentru a muta alte lucruri de ex oamenii in timp ce fac ceva sau pentru alte lucruri care nu le poti muta "move_objects on" si la aprola de bani dacca scrii klapaucius si pui mai multe semne de punct si virgula ti apasat pe enter si se fac mai multi bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosebud

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola de bani la sims 1 este klapaucius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klapaucius;:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru bani:apesi shift+ctrl+c de o data si iti apare un chenar albastru si scrii acolo klapaucius;!;!;!;!;!;~si tii apasat enter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu stiu. Apesi pe (enter, shift, c)apoi scrii rosebud.Iti da 1000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E klapaucius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola pentru. bani este: klapaucius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe ctrl -sirl-c si scrie sus klapaucius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klapaucius!;!;...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi ctrl apoi shift apoi (c) si scrii klapaucius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat personajele le creezi
si passwordde bani e:moutherlode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sebi si parola e t4dfvc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu parola este rosebud

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosebud (E PENTRU SIMS1...Trebuie mai intai sa apesi Ctrl+Shift+C...pentru ati aparea chatbox)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klapaucius

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klapaucius este parola pentru bani