| Floarerosie a întrebat:

Cine stie care e smecheria la trucul cu bani de la barn buddy in care poti sa adaugi monede? Eu l-am incercat si imi da cati bani vreau eu dar cand sa cumpar ceva imi spune ca nu am destui bani.Am facut ceva gresit de imi spune asa sau asta e toata faza numai ca sa vezi ca ai atatia bani? Cine imi da cel mai concret raspuns va primi fundita de la mine.Va rog frumos sa dati un raspuns!

Răspuns Câştigător
| blije a răspuns:

Nu e nici o smecherie, faza cu cheat engine pacaleste doar flashul nu si serverul si deoarece acesta este un joc online nu poti pacali doar flashul

2 răspunsuri:
| Aℓida a răspuns:

Cum faaaci? te rog frumos frumos trm si mie mesaj :* si daca imi daw seama iti spun si tie

| αɳḍϋ a răspuns:

Trimite`mi si mie un msaj cum sa fac trucul si daca imi reuseste iti scriu inapoi cumbig grinbig grin

Plsbig grin

:*