| Mâncărici a întrebat:

Cine stie ce sa pot face sa imi mearga serverele private de wow.Cand descarc imi da doar launcherul si imi cere wow. exe! De unde iau wow. exe sau daca nu exista vron server care iti da toate? Dau funda daca ma ajutati

1 răspuns:
| Intuneric a răspuns:

Oricarui Server ii este necesar autorizatie deoarece va gazdui mai multi users iar programele ca si Exel se cumpara nu poti folosi a altuia decat daca se poate multiplica si acest avantaj e cu limita de la compania care-l vinde.
E necesar sa intrebi de pe alt computer mai intai prin Google pas cu pas.