| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum imi pot imbunatati memoria?---dau FUNDA
cat mai repede

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Invata in fiecare zi cel putin 2 pagini de caiet sau una a4 si incetul cu incetul mintea ta o sa se dezvolte happy

11 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Dacă vrei să'ţi imbunătăţeşti memoria trebuie să înveţi mult şi să citeşti, iar după o perioadă o sa înveţi uşor şi o sa fii mai inteligentă.
O zi bună!

| Takocska a răspuns:

Memoplus de la farmacie aia ajutahappy si eu folosesec la examenehappy

| misterioaѕa a răspuns (pentru Takocska):

Acele pastile te ajută pe moment, iar dupa aia te distrug şi nu o să mai poţi învăţa!
Dăi un search pe net, nu este doar părerea mea ci a multor doctori care au dovedit asta!

| Takocska a răspuns (pentru misterioaѕa):

Am de unde sa distrug ea a vrut pe momenthappy si cat folosesc eu in timpul facultatii nu o sa imi distruga nimichappy

| misterioaѕa a răspuns (pentru Takocska):

Părerea ta e că nu distrugi nimic.Aşa spuneam şi eu până am văzut ce au spus doctorii despre acest lucru.

| Takocska a răspuns (pentru misterioaѕa):

Uite nu 20-30 de pastile o sa ma distruga pe care o sa iau in 4 anihappy

| misterioaѕa a răspuns (pentru Takocska):

Avem şi altele de discutat!
O zi bună să ai!

| Aesir a răspuns:

Cumpara-ti lecitinawinking

| gabi1994 a răspuns:

Pai, ce sa spun... Cumpara un Stick de 32 GB si atunci ai memorie in creieraslaughing

| Monsterrr a răspuns:

Citesti vreo 10 pagini dintr-o carte,mananci sanatos,joaca conquiztador, joacate cu cu colegi tari orase munti ape plante animale nume, joaca spanzuratoarea, fa-ti sucuri sanatoase si mananca peste e foarte bun la memorie. Sper ca te-am ajutat.O minte sanatoasa intr-un corp sanatos.

| Ioana_5931 a răspuns:

Stiu ca lecitina e buna pentru memorie, dar e bine sa'-ti intrebi si doctorul de familie. Pe cale 100% naturala macesele usacate sunt indicate, sunt mici si rosii. Mama ma obliga sa mananc 4-5 in fiecare dimineata. Cred ca se gasesc la plafar sau in supermarketurile mari la raionul cu fructe uscate.