| eutunoidoi a întrebat:

Cine stie cum ma pot inalta mai repede cu 5-8 cm?

mersi

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Facand inot...

| Enaaa a răspuns:

Cred ca practicand sport e cel mai bun lucru pentru sanatate, plus, cresti in inaltime cu cativa cm...incearca sa practici inot, baschet... happy

| alex2009 a răspuns:

Cunosc un doctor care face chestia asta cu cresterea in inaltime este o metoda chirurgicala iti rupe amandoua picioarele iti pune niste fiare in picioare (fixator) si trebuie sa dai la cheie cat vrei sa te inalti tot procesul dureaza cam un an de zile si iti mai trebuie cam 200 de milioane vechi spaga doctorului dar este foarte riscant eu zic sa te multumesti cu inaltimea care o ai persoana respectiva abia mai se deplaseaza.

Răspuns utilizator avertizat
| fluturas a răspuns:

Dormi mai mult si practici sport - inot, baschetwinking kiss
dar sa nu te astepti sa cresti ff mult. practica sport si te vei dezvolta frumoswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practica sport dragaa`!