| Phineas a întrebat:

Cine stie cum pot face mamudele la Farmerama? Sau cum pot face repede puncte?
Funda!

5 răspunsuri:
| Eclipse_8761 a răspuns:

Pai mamudelele le poti cumpara cu cardul sau prin sms ( deci cu bani reali) sau mai sunt misiuni la restaurant care dau mamudele. Se mai castiga si in cadrul unor eventuri cum a fost cel cu Ghindele de aur. Punctele le aduni cu cati mai multi pomi de exemplu fiindca nu le trebuie apa sau mancare, animale sau plantele cele mai avansate ( care dau cele mai multe puncte) : ultimele pe care le-ai primit la avansarea in nivel.

| geo98_5441 a răspuns:

Puncte poti face de la vecinii care au crescut in nivel, din unele comenzi sau atunci cand iei recolta(pomi fructiferi, parcele etc.). Eu stiu ca mamudelele poti sa le cumperi. Sper c-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrebat cum se face cont la farmerama

| robert_8536 a răspuns:

Nu merge prin sms oare de ce?