| Butterfly9 a întrebat:

Cine stie cum pot primi premiul de la concursul arnos.Am castigat dar nu stiu cum primesc premiul.Cine stie sa imi spuna? Urgent,

Răspuns Câştigător
| ptcgrand a răspuns:

ART 8. VALIDAREA CASTIGATORILOR SI PREDAREA PREMIILOR
8. 1 Validarea castigatorilor
8. 1. 1. Participantii care, in urma inscrierii in campanie a unui SMS valid, primesc ulterior un mesaj prin care sunt anuntati ca au castigat un premiu, trebuie sa sune, in termen de 5 zile lucratoare de la primirea mesajului, la numarul 0744. 348. 499 (telefon cu tarif normal, apelabil intre orele 08:00 – 16:00, de luni pana vineri, exclusiv sarbatorile legale), pentru a primi instructiuni legate de validare si inmanarea premiului.