| boy_cristi a întrebat:

Cine stie cum poti face bani pe net? funda, seriozitate va rog

5 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Poti incerca www.secondlife.com am auzit la TV ca o femeie a castigat f multi bani. dar trebuie sa bagi si bani. asa ca eu nu risc :)

| SilviuCSM a răspuns:

Daca ai un site web personal, poti pune pe el reclame de la google - AdSense si cand vizitatorii dau click`uri tu primesti bani. Emag, mai are tot asa niste reclame pe care le pui la tine pe site si daca cineva da click si cumpara acel produs tu primesti comision din pretul produsului. Din jocuri gen bux.to sau ale jocuri de genul acesta nu o sa faci niciodata bani! Sper ca ti-am fost de ajutor.

| crouch a răspuns:

Stai linistit ca nu iti ies prea multi daca nu ai un site foarte bun pe care sa iti intre multi vizitatori. cu google adsense iti iese 10 $ la 100 de click-uri date pe reclame si am auzit ca nici nu iti dau banii.

| cîrne a răspuns:

Daca am stii, tu crezi ca am avea nevoie de concurenta?

| crazypuff_9442 a răspuns:

Www.neobux.com (cel mai bun...am si eu cont)=)