| maryavichy a întrebat:

Cine stie cum se joaca Duelul de moda de pe ladypopular.ro? Dau fundita! MS:*

Răspuns Câştigător
| lollipop127 a răspuns:

Provocările sunt unele din cele mai interesante lucruri din Domnişoara Populară. Poţi provoca alţi jucători direct în duel la toate mini jocurile sau 'Lupta Domnişoarelor' sau 'Lupta Modei'. Principiul în lucru este dupa cum urmează:alegi din lista de jucători online pe cine ai vrea să provoci. Poţi provoca alţii prin profil. Când provoci, poţi alege un pariu pe duel. Dacă este un pariu în termeni monetari, câstigătorul va câştiga banii pierzătorului. Odată ce prvocarea a fost făcută, trebuie să aştepţi ca ea să fie acceptată. Dacă provocarea nu este acceptată în următoarele 7 zile, provocarea o să fie retrasă. Dacă provocarea este acceptată, poţi să îţi faci mutările şi trebuie să îţi aştepţi oponentul să faca mişcarea. În final, dupa ce ambii jucători au facut mişcările necesare, câştigătorul o să fie anunţat şi punctele sau recompensele apar în statistici.

Succes!