| ghitza a întrebat:

Cine stie jocuri online? ...cum ar fi www.triburile.ro, www.travian.ro, www.evogame.org etc.

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Www.conquiztador.ro

15 răspunsuri:
| King9 a răspuns:

Grepolis

| uNu_2249 a răspuns:

Www.hattrick.org
e mai frumos :)
e sa fii managerul unei echipe de fotbal... e cel mai jucat joc de acest gen, aproape 1 mil de useri
joc o parte si din jocurile enumerate de colegii mai sus si de tine :)
si mai stiu multe jocuri ca acestea, daca doresti poti sa imi trimiti un mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versiuni noi triburile cu atac la secunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.clubpenguin.com

| Amy_8608 a răspuns:

Jocuri.ro love struckast. Funditalove struck

| nickusor a răspuns:

Farmerama conquiztador zoomumba

| HewLeT a răspuns:

Http://mmohuts.com/ aici poti gasi ce joc vrei :D succes

| ghitza explică (pentru HewLeT):

Mersi de site

| zigzag999 a răspuns:

Stiu un joc foarte fain cu mafie www.povesteanoastra.ro faci bani foarte usor si sunt foarte multe optiuni eu in joc ma numesc zigzag999 ma gasiti si contactati daca vreti sa-mi fiti recruti apasati pe http://www.povesteanoastra.ro/signup.php? rec=zigzag999