| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa joace sah?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ador sahul din cauza ca iti confera aceeasi situatie de studiu ca Arta razboiului in acelasi timp cu forte egale cu adversarul si cu un cimp de batalie mai complex referindu-ma aici la mersul fiecarei piese. Sper ca n-ai vrut sa intrebi din cauza ca trebuiesa mut un cal intr-o anumita patratica?

10 răspunsuri:
| leonet09 a răspuns:

Eu stiu f bine

| hanry a răspuns:

Si eu stiu

| Flav a răspuns:

Oricand prezent la sportul asta happy

| urbanghost a răspuns:

Si eu stiu, facem una mica pe bani?hee hee

| Flav a răspuns:

Fac eu urbanhee hee

| Mya a răspuns:

Am jucat de cateva ori si desi se spune ca incepatorul are noroc, de fiecare data am luat bataie... sad

| cîrne a răspuns:

Ma descurc si eu cat de cat. apropo, care-i, pentru voi, cea mai importanta piesa de pe tabla de sah?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Întâmplător știu și eu, dar nu mă dau în vânt după el.
Sunt prea aglomerată ca să mai stau și la o partidă de șah.
Pa, pa.

| maryana5 a răspuns:

Si eu stiu big grin

| ICanLoveYou a răspuns:

Si eu stiu destul de bine.