| Alecsie. a întrebat:

Cine stie si daca ma poate invata si pe mine cum sa fur haine la miss bimbo? please help... fundita puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Nu poti sa furi haine la MissBimbo happy. Si oricum daca ai face'o ar vedea moderatorii ca ceva e in neregula si vei fi sanctionata corespunzator

| hiphopbeatz a răspuns:

Super.si ne mai intrebam de ce e romania asa.

pace!

| Mara_4803 a răspuns:

Nu e frumos sa furi! dar... daca vrei sa furi in magazinul acela rupe-i eticheta si ia-ti-o pe tine. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super.si ne intrbeam de ce e romania asa.

pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ratatzilor. miss bimbo nu e un magazinlaughing este un joc...laughing))

| ralufisa a răspuns:

Nu e frumos sa furi ...asa ca mai bine cumpara hainele carety plac ...ca s-ar putea sa suporty consecyntele daca te prind