| danina a întrebat:

Cine stie siteuri cu poze sau poze pentru facebook, cu chestii din alea care se lasa ca si comentariu, cum sunt acelea cu in ce zi esti nascut si iti apare cate o parte din propozitie si dupa in ce luna si alta parte din propozitie si pana la urma faci o prpozitie haioasa... bine nu numai daste si alte modele : funda :X mersi

Răspuns Câştigător
| PulbereDeStea a răspuns:

Intra pe facebook si cauta papagalii vorbitori, glumet sau nu ai sa crezi.eu am vazut pe facebook chestii de genu dar nu mai stiu sigur pe care, dar cel mai sigur pe papagalii vorbitori.