| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie siteuri pentru pasionatii de astronomie? mc

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu... http://positiv-world.blogspot.com < Este in totalitate in engleza si este al meu. Te tine la curect cu ultimele noutati. Sper sa iti placa :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ati uitat sa specificati site-ul www.astronomia.go.ro care dupa parerea mea are cele mai noi informatii din domeniu.

| Gabi_7072 a răspuns:

Nu stiu dar si mie imi place astronomia.Stiu cateva. Cea mai apropiata stea de noi este Alpha Centauri C.Galaxia noastra sigur stii cum se numeste (Calea Lactee), cea mai mare stea din galaxia noastra se numeste VY Canis Majoris.Astronomia e super!