| ovidelu33 a întrebat:

Cine stie un hack ceva sau un trainer la tribal wars sau triburile.ro ori travian please dau fundita+20 euro paypal.

5 răspunsuri:
| ovidelu33 explică:

Am gasit pe youtube cate ceva dar un prieten o gasit pe TPU aici de asta caut va rog help me.

| 58alex a răspuns:

Un program ajutator pentru travian pe http//:travian-bot-4.blogspot.com

| paVul a răspuns:

Daca aflii zi-mi si mie la id fenomenul14 Ms

| Vlad5709 a răspuns:

Cum puteti obtine un Hack pentru triburile doar pentru trupe:dati un email latongueentru a obtine acest Trainer trebuie sa trimiteti un e-mail la triburile_innogames_ro@yahoo.com cu username-ul parola si lumea.(nu am de ce sa va iau conturile deoarece si eu folosesc acest hack). Trebuie sa stiti insa ca are niste bug-uri si poate baga un nobil la 7 zile si daca bagati mai mult de 5000 trupe pe zi riscati sa va prinda admini.Are anumite bug-uri care nu va permit sa adaugati anumite trupe(la mine sunt cav. arcasi). Pentru ovidelu nu vreau 20 euro paypal iti iei cont premium sa iti pui emblema.Doar fundita o vreau. Sper ca va ajuta la fel cum ma ajuda si pe mine.

| mihaitavasilescu a răspuns (pentru Vlad5709):

Salll Vlad ma poti ajuta si pe mine cu hacku asta