| VideoGame a întrebat:

Cine stie un joc asemanator cu Metin2? Dau funditatongue

Răspuns Câştigător
| AnonimulNr2564 a răspuns:

2Moons, LastChaos, PerfektWorld, 4Story, Runes of magic

8 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Kingdom heroes, eu l-am jucat si se aseamana cu mt2

| Ponk a răspuns:

4story :d

| last_9432 a răspuns:

Final Fantasy the game...are grafice bune...http://s133.photobucket.com/......ncysmart3/

| Ichigoemi a răspuns:

Shaiya este un joc asemanator cu metin2ro dar daca nu ai decat 8 ani joaca in continuare metin2rolaughingWoW esti bun.etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfect world international

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Runescape e destul de asemanator are loc de cumparat si vandut, lvle, lupta intre playeri, monstrii si multe altele e fain dupa mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate lasa mt2 incearca sa joci 2 3 4 zile cs si dupa nu te mai saturi

| Ace77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asae,incearca Cs, e cel mai tare!