| DaNyEl64 a întrebat:

Cine stie un joc de strategie mai misto decat metin2?

dau funditatongue

Răspuns Câştigător
| Phutui a răspuns:

Worlf of warcraft, dota, stronghold, age of empires, startcraft 2. pharaoh etc

6 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

Age of Empires( ce trebuie instalat pe calculator)

Conquiztador ( www.conquiztador.ro iti faci cont.si joci online
Red Alert 2, Yuri's Revange, Generals Zero Hour, Shock Wave care este o combinatie de mai multe jocuri avand baza Zero Hour, Red Alert 3, Kanes Wrath. Succes la jocuri!

| andrei12mj a răspuns:

Buna Dany! Cel mai bun joc de strategie mai bun decat metin2, este 4 story. Este cam la fel cu metin2, numai ca are mai multi jucatori i in plus grafica mult mai buna! ENjoY tongue funda? tongue

| PLoietre a răspuns:

World of Wordcraft

| ThePunisher_9497 a răspuns:

Dotabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam unul...parca se numea Crom

| MzD a răspuns:

Dati-mi si mie plz siteul de la worlf of warcraft de unde sa-l downloadez sau de la Red Alert 2 plz