| Bmk_Älex_1992 a întrebat:

Cine stie un joc gen : Metin2, 4story sau lol? tot multyplayer. făra samp.

12 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. :)

Păi asemănătoare cu cele enumerate mai sus :

a) Warcraft
b) WoW
c) Jade Dinasty
d) Aion
e) Perfect world
f) Asassin Creeds (sau ceva de genul)

Și cam astea le știu. Dar dacă vrei mai multe, uită-te pe lista de mai jos :

a) Sims 1, 2, 3, în curând și 4
b) Imvu
c) Second Life
d) Bus driver
e) Elasto Mania

Iar dacă vrei și de pe internet :

a) OurWorld
b) Conquiztador
c) Lady Popular
d) Baby Doll

Și cam atât. Nu prea le am cu jocurile, dar sper să-ți placă. :d
Dacă vrei mult mai multe, accesează site-ul acesta : http://mmohuts.com/games/mmorpg?o=6

Distracție plăcuta! :*
Pa, pa. :-h

| Rez0o a răspuns:

Incearca second life. Aici banii pe care-i faci ii poti retrage in cont!winking

| availablehandyman a răspuns:

WORLD OF WORCRAFT, CS, MINECRAFT, S-AU FIFA 2011, da iti trebuie hamachi!; )

| NopeCheers a răspuns:

Minecraft.Wow.league of legends etc.

| Moon4Lord a răspuns:

Dragon Nest SEA e cel mai tare ai 18 skilluri in bara si mai multe skilluri cale le combini cu controalele faci usor lv si e max pana la 50, dar se va face pana la 60 si sunt 6 class-uri(Warrior,Archer, Kali, Academic, Cleric, Sorceress) de exemplu din Warrior te poti face Swordmaster sau Mercenary,
Mercenary -> Destroyer sau Barbarian
Swordmaster -> Moonlord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri iti zic eu are si grafici faine daca il pui pe high graphics

| Cr7Ionutz a răspuns:

Aion,Lineage 2, Lord Of the Rings

| Andaw a răspuns:

Leagues of legends, counter strike funda?

| Bmk_Älex_1992 explică (pentru Andaw):

Lol si cs le.am zis eu straight face

| AndreiLascae1 a răspuns (pentru Andaw):

League*

| agabybos a răspuns:

Stiu eu niste jocuri
1.cabal
2.last chaos

| Crișan_Dănuț_1988 a răspuns:

Drakensang

| ciudatu91 a răspuns:

Adventure Quest World e super tare. Sa il incerci.