| Sweets a întrebat:

Cine stie un program cu care pot pune emoticons`uri pe POZE?
Dau >funditahappy-

Multumesc:-x!

6 răspunsuri:
| SunShine a răspuns:

Photoscape

| Căpșuuu a răspuns:

Incearca photoscape are o multime de obiecte pe care le poti pune pe poza. ia-l si vei vedea

| Căpșuuu a răspuns:

Astea care ti le voi sp acum nu sunt neaparat cu emoticonuri das faine:photoshine. magic photo, dream light photo editor, face smoother... poti sa le iei

| Sweets explică:

In afara de photoscapeoh go on
pentru ca il am de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paint Shop Pro, Corel, photoshop, photoscape, gimp, cu toate acestea poti pune ...cu copy si paste le poti punehappy... dar la Photoscape dai pe editeaza-->obiect-->imagine-->cauti imaginea si apoi dai okhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

euh photo shop