| Girl1234566547 a întrebat:

Cine urmareste serialul indian "A ta pentru totdeaua" pe National tv?happy...astept pareri despre acest serialhappy...:*:* evident care doreste si are placere!

10 răspunsuri:
| Cleona a răspuns:

E soooooper filmul, imi place mult...

| Helene a răspuns:

Imi place.Foarte frumos.Si e de mult timp[cam de prin mai, cred]

| Katalynutza99 a răspuns:

Il urmaresc>imiplace foarte tare. e unu din cele mai tari seriale

| denisa20 a răspuns:

Si eu ma uit, dar am fost plecata ceva timp si am pierdut firul... dar e frumos.

| NoNameToday a răspuns:

Il urmaresc si eu, dar ma enerveaza ca sunt prea multe episoade.500.si cadrele alea care se tot repeta.parca si aud cum "canta" tipa aia:sindura, sinduraaaa sau harsh, harshlaughinglaughing. Este interesant dar eu una, abia astept sa se termine.big grin

| otiliaotilia a răspuns:

E foarte frumos dar ma enerveaza una din acele indience... Oricum e foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ie preferatul meu imi place ff multkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In curand se va lansa un magazin dedicat articolelor de mbracaminte si alte obiecte aduse din India. De la costume traditionale precum saree, lehenga choli, salwar kameez, churidar pana la bijuterii, accesorii, decoratiuni (toate produsele sund hand made).
Pentru mai multe detalii, liste de preturi, fotografii cu produse si comenzi ma puteti contacta la adresa de e-mail andreea. pitei@yahoo.com, sau pe messenger. (acelasi id). TelL 0725048803

| revaaz a răspuns:

Import imbracaminte India. De la costume traditionale precum saree, lehenga choli, salwar kameez, churidar pana la bijuterii, accesorii, decoratiuni (toate produsele sund hand made).
Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la adresa de e-mail andreea. pitei@yahoo.com, sau pe messenger. (acelasi id). TelL 0725048803