| Teardrop:] a întrebat:

Cine va pace mai mult Robert Pattinson sau Zac Efron?big grin

Răspuns Câştigător
| Liana [] a răspuns:

Robert Pattisoooon:X:X
Nici Zac nu e uratbatting eyelashes
Vai zole cu visu` taubatting eyelashes
puuup:*

36 răspunsuri:
| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Clar ca Robert Pattinson, e atat de dragut si simpaatichappy
Il adooooor :X:X:X:X:XAm fost si la film sa vad Amurg :X:X

| Teardrop:] explică:

Bravo 'raspuns anonim". daca ar fi si eu tot pe zac l-as alege.bine.amandoi sunt simpatici. mie imi place cum arata zac in filumul twilight dar in realitate nu prea. oricum gusturile nu se discuta.eu am pus intrebare asta sa vad decuriozitate pe cine aleg majoritatea deoarece am auzit in reviste ca fanele il prefera pe robin pattinson.

| Teardrop:] explică:

Robert scuze".

| Teardrop:] explică:

Si vroiam sa spun robert in filmul twilight..scuzati greselile

| ICanLoveYou a răspuns:

Robert Pattinson big grin

| Mksdh a răspuns:

Zac

| Mksdh a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta? pai, robert habar nu are de fete si cchiar el a recunoscut ca nu prea se uitau fetele la el pana s scoata bani din twilight/dat zac parca e mai simpatic.robert pare cam neingrijit.altfel...oricum.sint amandoi simpaticibig grinbig grinD:

| Selena a răspuns:

Robert Pattinson

| Ioana22B a răspuns:

Logik ca ZAC[:X:X:X:X]E DE 10000000 DE ORI MAI DRAGUT CA ALA...si pe langa HSM a mai lucrat si la alte proiecte nu asteapta mila...nici nu ai cum sai compari!

| alice_8764 a răspuns:

Robert Pattinson logik love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert Pattinsonlove struck, nu-l suport pe Zac Efron, ma enerveazabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert Pattinson cu sigurantabig grin
Efron il ultimul timp incearca tot mai mult sa'l copieze, inclusiv frizura.Totusi niciodata nu o sa poata avea privirea lui Pattinson, misterul si frumusetea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert Pattinson...il adoooorr...Zac nu prea imi place... zici ca are o kciula in loc d par! big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ROBERT PATTINSON :X:X:X:X::X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert Pattinson e cel mai tare!:X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ROBERT PATTINSON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert pattinson...il ador...am vazut twilight de peste 10 ori.numai pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert Pattinson clar! e cel mai sexhosh:X... i love robert pattinosn=p~...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert Pattinson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ROB!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert pattinson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert imi place la nebunie cum joaca in twilight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert Pattinson e un actor de 10000000 de ori mai bun decat Zac... e true Robert... :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot pe rob l-as alege... da la cat de disperate sunteti... ii aleg pe amandoi...
app daca zice rob sa va impuscati? va impuscati nu?
logiklaughingnu stiu... dc da am impresia ca peste 5 ani nici nu o sa mai stiti cine elaughing
nici pana acum 5 luni nu il stiati...in fine... e treaba voastrahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand.Zac Efron nu il copie pe Robert Pattinson in nici un fel.nu va mai dati cu parerea.Si in plus, Zac nu are nici o vina ca apare in aceleasi reviste ca Robert, pentru ca amandoi sunt "ceruti" de catre public. E adevarat ca circula o veste cum ca Robert nu se impaca cu Zac.asta e treaba lor.Si nimeni nu copie pe nimeni.Zac are stilul lui de mult timp, iar Robert doar ce s-a facut mai cunoscut prin Twilight si s-a procopsit cu niste "fane" care spun numai tampenii.Luati-va o viata! Aaa si raspunsul la intrebare:Zac.Si Robert e dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rob:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roberthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pattinson