| 13DoXy13 a întrebat:

Cine va place mai mult, Miley Chyrus sau Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| CokoStar a răspuns:

Miley Cyrus e cea mai în vogă adoleşcentă din America în timp ce Selena Gomez e plictisitoare şi pe deasupra se vede cu fătălăul de Justin Bieber.

7 răspunsuri:
| rainboww a răspuns:

Miley cyrus app invata sa sccccccriiiii

| creatzata a răspuns:

Selena gomez o ador

| Afdsa a răspuns:

Nici una, clar!

| Alexandra_7380 a răspuns:

Mai intai documenteaza`te cum se scrie Miley Cyrus! nu ce tampenii scrii uh acolohee hee)

| 13DoXy13 explică:

Aaaaa...din greseala am apasat pe "H"...crizatilor.

| sassy2000 a răspuns:

Imi plac amandoua destul de mult, dar parca mai mult Miley Cyrus.

| madylynatha a răspuns:

Pai... selena gomez e clar prea proasta : se intalneste cu ala. justin si nici miley ca se drogheaza deci mai pe scurt NICI UNA