| IngerasCuCornitze a întrebat:

Cine vrea sa se inscrie la un concurs? Id de mess mconcurs88! Va astept!

Răspuns Câştigător
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Ce fel de concurs?

2 răspunsuri:
| alexush a răspuns:

Daca ne-ai zice si despre ce e vb poate ca ne-am inscrie.dar daca vrei tu sa faci rost de id nu fac asta.

| IngerasCuCornitze explică:

Pai este Miss Concurs 2011, trebuie sa imi dati o poza cu voi, sa imi spuneti cati ani aveti si ce va place sa faceti. Dupa ce bagati in lista id de mess mconcurs88.La acest concurs pot participa si fete si baieti de la anii 9-30.Va astept!