| VivaPitikk a întrebat:

Cine vreati sa gastige marele premiu la dansez pentru tine si de ce? Dar premiul de popularitate, dar premiul juriului, care a fost perechea voastra preferata? Care are raspunsul cel mai clar, frumos si drept primeste... o funda ca el de marewinking

Răspuns Câştigător
| Michelle_5585 a răspuns:

Buna!

De la inceput mi-a placut foarte mult de Ela si Octavian.Eu cred ca chiar meritau marele premiu, pentru. ca sincer cazul ei a fost cu adevarat impresionat adica tatale tau sa-ti toarna pe tine apa clocotita:-s si mama sa sa saraca prin cate a trecut.Premiul juriul mi s-a parut de aseamenea corect.Ana-Maria chiar daca nu o cunosc mi se pare o persoana incantatoare.Merau cu zambetul pe buze indeferent prin ce a trecut. Mi-as dori sa fiu si eu asa de puternica ca ea.Premiul de popularitate mi se pare de aseamea corect.Perechea mea favorita a fost Ela si Octavianhappy

4 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

laughingcine vreati?laughingpoate cine voiati///?

| Biu a răspuns:

Eu voiam Adela, dar au castigat Ela si Octavian si ei erau foarte buni, dar nu ma asteptam :d!
Premiul de popularitate = Razvan si Lena [cei care au castigat love struck ]
Mi-au placut Wilmark si Mihai Petre cum au dansat rolling on the floor!
A fost frumos

| lexy22 a răspuns:

Buna. am vrut sa castige Ella si Octavian. au un caz foarte rau, mai rau decat al celalaltelor echipe. m-am bucurat foarte tare cand am vazut dimineata pe calculator ca scria: ELLA SI OCTAVIAN AU CASTIGAT LA DANSEZ PENTRU TINE! eu chiar cu ei tinem! sper ca acum duc o viata mai fericitahappy

| andreea1523 a răspuns:

Deci perechea mea preferata a fost ella si octavian.
Ei am vrut sa castige...au castiat ei!:X:X:X
De popularitate Nicola si stefan.