| treipuncte a întrebat:

Cine vrei sa castige la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| Adoniaa a răspuns:

Adrian Tutu.
El a fost primul in a 2-a finala si are talent. love struck

21 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Tutu adrian happy tu?

| mihaelapisica a răspuns:

Buna eu as vrea sa castige Narcis Iustinian (baiatul cu voce de soprata)
E cel mai talentat, chiar daca mai sunt alti ca TRUPA BALANCE
Tu cu cine ti?

| abc_5716 a răspuns:

Adrian tutu!love struck

| Nicole a răspuns:

Buna.
Baiatul acela care a cantat printre primii in prima semifinala,imbracat in alb, uitasem cum il cheama big grin
Tu pentru cine tii pumnii? happy
Numai bine.
Pa, pa.

| GaByTzU_5045 a răspuns:

Adrian TuTu

| KimK a răspuns:

Narcis Iustin Ianau.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Doamne,ma tampiti cu Adrian Tutu straight face he's not even that talented, eu as vrea sa castige Alina si Cristina.

| Biu a răspuns:

Narcis Iustin Ianau sau Adrian Tutu.love struck

| PaulaaIoanaaaaaa a răspuns:

Pai...as vrea sa castige Adrian TuTu si Narcis Iustinian:X!
Bine! As fi vrut sa castige si Titanic Funky Fresh! :X

| forever4you a răspuns:

Adrian Tutubig grin

| Gaby_5114 a răspuns:

Ady Tutu

| Jessica a răspuns:

Hey! Pai sa vedem... Inca nu s-au terminat semifinalele. Si sunt foarte multi buni. Eu inca nu pot sa decid pentru ca imi e foarte greu.

| Amaliutss a răspuns:

Adrian tutu:X:X:X

| kleorys a răspuns:

Ceau dupa talent eu as alege trupa ballance dupa inima as prefera pe Adrian Tutu. Sunt 2 talente diferite si in finala ar fi o alegere foarte grea intre ei!

| pryncesSs a răspuns:

Adrian Tutu love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| xlmpq a răspuns:

Tutu Adrian

| Flöricicä a răspuns:

Inca nu pot spune sigur pentru. mai sunt concurenti in semifinala dar, sunt SIGURA ca Narcis Iustin Ianau va castiga.Are o voce superba! Pe locul 2 ar merita Adrian Tutu,care prin cantecul lui a transmis un mesaj extrem de important:Copii, oameni buni, iubiti-va parintii! Sunt de acord cu el! Eu astept sa ii vad si pe cei din 8 si 9 aprilie cum se vor descurca.Pana atunci numai bine! Sper ca te-am ajutat!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au castigat deja toti care au participat, si au intr-adevar talent.banii nu au nici o importanta.iar noi care am privit doar am pierdut timpul in care ei au muncit mult.

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Tutu Adrian :X pentru ca nu ii e rusine sa isi arate sentimentele si isi iubeste mult parintii
tu cine ai vrea sa castige? tongue

| abc_5716 a răspuns:

Poate au fost unii mai talentati ca Adrian Tutu dar pe mine m-a impresionat povestea lui.sad

| treipuncte explică:

Eu as vrea Tutu Adrian...cui sa ii dau fundahee hee?