| CatalinAndrei01 a întrebat:

Cineva me-a dat niste jocuri pe calculator. Le-am instalat si am bagat discul inauntru.Cand sa-l descid, scria "te rog baga discul"[scria in engleza]. Primul care imi da sfatul corect primeste panglica.

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Iti trebuie Crack-ul! Daca nu il ai pe CD, ca sa il copiezi in Program Files, acolo unde s-au instalat jocurile, trebuie sa il descarci de pe internet. Funda?

6 răspunsuri:
| ѕнaмaη a răspuns:

Sunt zgariate sau sunt stricate la boot corect.
Fundaa?

| CatalinAndrei01 explică:

Am dat funda

| elena99girl a răspuns:

Da un restart la calculator si baga din nou cd ul

Răspuns utilizator avertizat
| Overlord a răspuns:

Iti cere sidiul original al jocurilor acelea, iar acela se gasest la magazin asa ca va trebui sa cumperi jocurile, dar daca nu vrei sa imbogatesti corporatiile alea poti downloada de pe net niste chesti numite crak-uri de pe anumite site-uri si sa le copiezi in fisierul in care ai instalat jocul! Intra aici http://danutzubv.3xforum.ro/post/100/1/Site-uri_cu_Crack-uri_si_Serialuri/ si vei gasi mai multe link-uri pentru site-uri unde vai gasi craku la joc, cel mai bun este asta http://crackinfo.net/, Multa Bafta!

| SnaP_2646 a răspuns:

Reinstaleazal