| puyusor a întrebat:

Cineva poate are filmul sumerki 3 ca n-am rabdare pina pe 30 iunie?

15 răspunsuri:
| LiLlYAnNe a răspuns:

Va aparea pe 30 iunie.Nu este mai devreme de 30 iunie.Sa stii.Acum inca se filmeaza.Nimeni nu o sa se grabeasca doar pentru tine.Imi pare rau.Si eu sunt foarte nerabdatoare. Dar asteapta. Te-am pupat!

| LiLlYAnNe a răspuns:

Si daca tu esti moldoveanca nu spune Sumerki dar Twilight.Romanii nu stiu rusa.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu il am si eu n-am rabdare, sal privesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador acest film... din pacate nu il am si astept cu nerabdare sa apara

| puyusor explică:

Daca romanii nu stiu rusa nu au decit so invete eu scriu cum vreau...

| maryanddy a răspuns:

Nu are cred ca nimeni, daca promotia are loc pe 30 iunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... din pacate nu il am nici eu. Sunt si eu nerabdatoare sa vad filmul dar inca nu a aparut. sad, si suntem nevoiti sa aseptam. Pa pa!

| Mayalina a răspuns:

Sunt de acord cu aceea ca rominii ar trebui sa invete rusa, nu le-ar incurca deloc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da filmul va avea un succes nespus de mare, a ramas putin si,, sumerki,, ))) Twilight 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am da in calitate rea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am filmul