| mabytza a întrebat:

Cinne joaca barn budy... puteti sa imi spuneti si mie daca pot sa fur desi cainele mai are mancare? sau alte smecherii va rog mult

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

O, sigur ca poti. Uite asa:Trebuie sa apesi de mai multe ori pe butonul TAB de la tastatura, pana ce un patrta galben ti se pune pe FERMELE PRIETENILOR care e acolo langa lista cu prieteni, in stanga. Cand ti s pune patratul dai ENTER si selectezi cateii, dar nu dai ok, furi asa. Vezi sa aranjezi ferma prietenului de la care sa furi in asa fel incat sa nu se nimereasca fereastra aia cu catelul pe plante. Sper sa reusesti. Pa pa:*

3 răspunsuri:
| dalila a răspuns:

Buna. poti sa furi si daca are cainele mankre.intrii p forum-ul celor de la bb si secrie acolo/bafta la furat

| john07doe a răspuns:

Nuh daca cainele are mancare nu poti sa furi

| john07doe a răspuns:

Poti sa ii pui buruieni si gandaci chiar daca are cainele