| SSScr a întrebat:

Cn stie de unde descarc comentariul in limba romana pentru fifa 2007, si unde il bag,

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Aici il descarci: http://fisierulmeu.ro/......7-rar.html

Am vazut pe net un tutorial de cum sa il instalezi, dar nu stiu daca merge si la fifa asta:
Fisierele.big le bagi in data/audio
Fisierul.db in data/cmn/fe
Fisierele.bat in fifa 07, adica in folderul principal

Incearca sa vezi daca merge asa, dar nu cred ca-s aceleasi fisiere.
Daca merge, ok, daca nu, nu stiu.

| SSScr explică:

Are virusi si era decat un fisier, deci mai ast si alte raspunsuri.

| kicboxer a răspuns:

Nu merge frate am incercat si imi spune sa imi cumpar ceva nu merge frate

| KOKO97 a răspuns:

Nu este limba romana pentru fifa 07

| Gazsi_Patricia_1991 a răspuns:

Sti site-ul ala de pe care descarci City Racing cred ca se numeste asa: GamesTop.ro/comthinking Asa si jos de tot sunt numerele paginilor cauta-l ca il vei gasi. Poate ca nu merge k nu il am.:*bafta!
Fundapuppy dog eyes