| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Corina si Edi au castigat dansez pentru tine:X

Va pare bine? daca nu cine ati fi vrut sa castige?

Răspuns Câştigător
| Andreea_6336 a răspuns:

Bravo Edi şi Corina!
Copilul acesta chiar merita să câştige. Şi-a dedicat întreaga viaţă fraţilor lui. E un exemplu pentru mulţi. În timp ce unii stau şi freacă menta aiurea, cheltuie banii părinţilor, copilul ăsta a renunţat la şcoală (!), la visurile lui doar pentru familia, fraţii săi.
Merită cu vârf şi-ndesat.
Şi Decebal merita foarte mult să câştige. A fost o luptă grea, pentru că un copil atât de frumos cum este Vlăduţ, nu merită o soartă atât de crudă.
Dar, aşa cum a zis şi Decebal o dată, într-un interviu… Copiii cu sindromul down le este trimişi celor care pot şi au voinţă şi tărie şi bunătate şiiiii muuuulte altele pentru a-l putea creşte într-un mediu cât mai bun şi oferindu-i multă dragoste.
Mă bucur nespus că visurile lor s-au îndeplinit.
Felicitări Edi şi Corina! Felicitări Decebal şi Lavinia! Şi, desigur felicitări Ştefan şi Roxana.

5 răspunsuri:
| Kissy123 a răspuns:

Da,mai ales la cazul lui

adica ce camera aveasadsadsadsad As fi vrut sa i ajut dar nu stiu cumhee hee

app am raspuns prima deci fundahee hee pls

| αςαdεαuα a răspuns:

Asi fi vrut Lavinia...straight face

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Roxana sad

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mă interesează emisiune asta!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Eu ma bucur ca a castigat Edi love struck, dar as fi vrut in acelasi timp sa castige Decebal!