| FataOreo a întrebat:

Coucou!
Auziti, stiti si voi face un centru in Bucuresti unde se pot plastifia foi A3? As vrea in sectorul 1! Ar fi minunat daca ati sti prin Damaroaia, Baneasa, Chitila, Bucurestii Noi, Calea Victoriei, Grivitei, 1 Mai...
FUNDA!

1 răspuns:
| justitiaru28 a răspuns:

Câştigă câte 45 euro pe zi, plătit sondaje!" va inregistrati la linkul urmator : http://sondajro.com/? ref=162382 apoi raspundeti la sondaje si pentru fiecare sondaj primiti 8 euro... 4 sondaje pe zi... eu zic ca merita.Incercati nu o sa regretati!