| Otaku a întrebat:

Cred ca asta e a 3 intrebare de acelasi da nimeni nu-mi raspunde cum as vrea eu crying. CINE IMI EXPLICA CE POT SA FAC CU LANA ALBA SI ROSIE? as vrea o explicare, nu numa obiectele care trebuie sa le fac big grin ma cam plictisesc toata ziua la calc deci n'am ce face crying va rog frumos, dau fundita!love struck

3 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

O funie destul de groasa incat sa te spanzuri.
Daca nu ai primit raspuns in doua minute mai asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii semnele crosetarii, croseteaza ceva frumos, si daca vrei il poti darui cuiva happy,

| vicusic1993 a răspuns:

Un Martisor...big grin