| alecul2004 a întrebat:

Cred ca fiecare trotuar urban a ajuns cu taxa in Romania, ma refer ca tu ai dori sa iesi afara sa te plimbi, pana apare un RikardoViataTha (prunc de culoare) si iti cere un leu, te duci mai departe, te opresti la o cafenea si apare o baba nebuna si iti cere 5 lei, ii zici ca nu ai, dupa se intoarce dupa 5 minute si tot pe tine te intreaba acelasi lucru daca ai 5 lei, si doar plecand de acolo scapi de toti nebunii, la voi in alte orase cum este?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai sunt pe la semafor din ăștia. Ii ignor cu spor. Nu susțin cerșetoria.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La mine in oras ii prinde politia locala si ii racoreste. Nu stiu cum, dar ii calmeaza.
Ca sa scapi de ei, le spui ca suni la politie. Le faci o poza si apoi suni, daca sunt obraznici.

| simplaexsistenta a răspuns:

In Cluj cel putin nu am mai vazut in ultima vreme

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Trotuar cu taxa laughing

| Leo08 a răspuns:

Ești rasistsad