| katalinakarina a întrebat:

Cred ca nu cer imposibilul... :o3. Va rog sa dati un mic like la http://www.facebook.com/FetePlictisite... Un like nu costa nimic. si pe langa asta. nu dureaza mult. Daca nu aveti de gand sa dati like, nu va mai obositi comentand :*

6 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Ti'am dat like.Mult succes cu pagina.Numai bine.

| KiduuTaw a răspuns:

Salut! Am dat like si pot sa iti ofer mai mult. Am o pagina cu 235 de like-uri si iti pot face publicitate daca vrei. Funda?

| katalinakarina explică (pentru KiduuTaw):

Da vreau. dac vrei si tu, da`mi link`ul paginii si`ti dau si eu

| katalinakarina explică (pentru KiduuTaw):

Daca-mi aduci like`uri. iti dau funda