| ghost10 a întrebat:

Cred ca toti si-au pus intrebarea,, ce sa fac?,, cand te plictisesti numai recunosti nimic amuzant aveti idee ce ai putea face in timpul liber?

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

"Omu cat traieste tot invata!"
In general citesc, dar cand nu am dispozitia necesara, vizionez un film sau ies cu baietii la o bericica, la un fotbal, la taclale.

| Barajag a răspuns:

Hai sa-ti spun eu cum fac, in momentul cand da plictiseala peste mine zic:mda, astazi sunt sigura ca voi putea face ceva util sa scap de monotonie.Asadar in locul tau as iesi la o plimbarica mai lunga, as merge intr-un loc cat mai linistitor sa-mi pun gandurile in ordine, revenind acasa mi-as gasi ceva de citit, as asculta muzica la maxim sa cred ca sunt intr-o discoteca si bineinteles as dansabig grinStiu, poate zici ca nu sunt vorbele mele, chiar daca am o anumita varsta, plictiseala nu ma doboara pe mine, asa ca te sfatuiesc doboar-o si tu cat mai repede.Bafta!

| crishu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xfq_A8nXMsQ daca te prinzi despre ce e vorba, n-ai sa te mai plictisesti niciodata, garantez;)